Powiększanie ust

Powiększanie ust - Piaseczno Józefosław

Powiększanie Ust

Powiększanie ust to zabieg kosmetyczny, który pozwala na nadanie ustom pożądanego kształtu, objętości oraz poprawia stan nawilżenia. Ze względu na nowe bezinwazyjne technologie, coraz więcej osób odwiedza nasz gabinet w celu wypełnienia i wymodelowania ust.

Na czym polega zabieg powiększania ust?

klinice medycyny estetycznej Kister w Piasecznie wykonujemy powiększanie ust najczęściej w znieczuleniu miejscowym. Po przeprowadzeniu dokładnego wywiadu z klientką, specjalista dobiera odpowiednie preparaty wypełniające usta i wprowadza je przy pomocy strzykawki. Podczas zabiegu mogą być stosowane różne techniki modelowania, które dobierane są indywidualnie w zależności od efektu, jaki klientka chce uzyskać. Po wprowadzeniu odpowiedniej ilości preparatu wykonuje się delikatny masaż ust w celu dokładnego rozprowadzenia substancji wypełniającej.

Powiększanie ust – efekty

Modelowanie ust w gabinecie kosmetycznym pozwala uzyskać efekt wygładzonych i odmłodzonych ust. Wypełniacz wpływa na zwiększenie objętości i pomaga w nadaniu ustom odpowiedniego kształtu. Osoby starsze mogą skorzystać z zabiegu także w celu ujędrnienia ust oraz zniwelowania drobnych zmarszczek w okolicy.

Efekty zabiegu widoczne są od razu, choć na początku może pojawić się lekki obrzęk, dlatego ostateczne rezultaty można ocenić po ok. 5 dniach, kiedy opuchlizna zejdzie. Jeżeli chodzi o trwałość, efekty utrzymują się nawet do 12 miesięcy, w zależności od rodzaju wypełnienia oraz osobistych predyspozycji klientki. Na trwałość rezultatów wpływają między innymi takie czynniki, jak wiek, stan zdrowia, tryb życia czy stosowanie się do zaleceń pozabiegowych.

Przeciwwskazania do powiększania ust

W trakcie konsultacji specjalista oceni stan zdrowia klientki i ustali, czy nie ma przeciwwskazań do wykonania zabiegu. Wśród czynników wykluczających klientkę z możliwości wykonania powiększania ust wyróżniamy:

  • stany zapalne skóry (trądzik, opryszczka);
  • ciążę i karmienie piersią;
  • infekcje;
  • nadwrażliwość na kwas hialuronowy lub inną substancję wypełniającą;
  • skłonność do powstawania blizn przerostowych.

Na zabieg wypełniania ust można zapisać się w Piasecznie w klinice medycyny estetycznej Kister. Zapoznaj się także z ofertą usuwania przebarwień!

Zapraszamy do kontaktu

Zapisz się na wizytę