Mezoterapia

Mezoterapia - Piaseczno Józefosław

Mezoterapia

Mezoterapia to nieinwazyjny zabieg medycyny estetycznej, który polega na dostarczaniu substancji aktywnych bezpośrednio do warstwy skóry znajdującej się pomiędzy naskórkiem a tkanką podskórną. Zabieg ten ma na celu poprawę kondycji skóry, nawilżenie, odżywienie, stymulację produkcji kolagenu i elastyny, a także redukcję niedoskonałości skórnych

Na czym polega mezoterapia?

W trakcie mezoterapii specjalista wprowadza substancje aktywne, takie jak witaminy, minerały, aminokwasy, peptydy, antyoksydanty i kwas hialuronowy, za pomocą cienkich igieł lub specjalnego urządzenia do mezoterapii, bezpośrednio w skórę na docelowy obszar zabiegowy. Substancje aktywne są dostarczane stopniowo i w niewielkich ilościach, co pozwala na ich skoncentrowane działanie w miejscu, gdzie są potrzebne.

Efekty zabiegu

Wśród efektów mezoterapii wyróżniamy:

  • redukcję zmarszczek;
  • odżywienie i rewitalizację skóry;
  • redukcję cellulitu;
  • ujędrnienie i wygładzenie skóry;
  • zmniejszenie przebarwień;
  • nawilżenie i rozświetlenie skóry.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg mezoterapii?

Mezoterapia to zabieg polecany wszystkim grupom wiekowym powyżej 25 roku życia. Z usługi można skorzystać nie tylko w przypadku pojawienia się problemów z kondycją skóry, ale także w celach profilaktycznych, aby dogłębnie odżywić skórę i zahamować procesy starzenia. Mezoterapia aktualnie jest jedną z najlepszych mało inwazyjnych metod redukcji płytkich zmarszczek i zmniejszania widoczności głębokich.

Zazwyczaj w celu osiągnięcia pełnych efektów zaleca się przeprowadzenie od 2 do 8 zabiegów. Pełne rezultaty są kwestią indywidualną i mogą zależeć od wieku, stanu zdrowia i trybu życia pacjenta. Po zakończeniu zabiegu specjalista przedstawi także szereg zaleceń pozabiegowych, których pacjent powinien przestrzegać, aby utrzymać efekty.

Z usługi mezoterapii można skorzystać w gabinecie medycyny estetycznej Kister, działającym na terenie Piaseczna i Józefosławia.

Zapoznaj się także z ofertą nici liftingujacych

Zapraszamy do kontaktu

Zapisz się na wizytę