Nici liftingujące

Nici liftingujące - Piaseczno Józefosław

Nici Liftingujące

Nici liftingujące są jednym z zabiegów medycyny estetycznej, które mają na celu poprawę jędrności, podniesienie i konturowanie skóry twarzy i ciała. Zabieg ten wykorzystuje specjalne nici wykonane z materiałów biokompatybilnych o przeznaczeniu kosmetycznym, które są wprowadzane pod skórę w celu uzyskania efektu liftingu.

Na czym polega zabieg?

Zabieg z wykorzystaniem nici liftingujących określany jest często mianem liftingu bez skalpela. W gabinecie medycyny estetycznej Kister działającym na terenie Piaseczna i okolic można skorzystać z takiego zabiegu w celu odmłodzenia wyglądu. Przy pomocy nici specjalista jest w stanie poprawić kontur twarzy, unosząc jej tkanki.

Rekomendacje do zabiegu

Nici liftingujące polecane są szczególnie osobom po 30 roku życia, które chcą odmłodzić swój wygląd metodą niechirurgiczną. Uzyskany efekt zabiegu jest naturalny, dzięki czemu twarz nie wygląda sztucznie i nie pojawiają się żadne oznaki interwencji z zewnątrz.

Z zabiegu przy pomocy nici mogą skorzystać także młodsze osoby, którym zależy na poprawie wyglądu kości policzkowych czy zmianie kształtu łuków brwiowych. Nici liftingujące umożliwiają także wygładzenie skóry szyi i dekoltu, poprawę jędrności piersi, ujędrnienie skóry na udach i pośladkach oraz brzuchu.

Wskazania do zabiegu

Zabieg z wykorzystaniem nici liftingujących wskazany jest między innymi w przypadku:

  • utraty jędrności skóry;
  • widocznych zmarszczek mimicznych;
  • opadających brwi i powiek;
  • chęci poprawy konturu twarzy;
  • podwójnego podbródka (nici pomagają w redukcji tkanki tłuszczowej i naprężeniu skóry w okolicy podbródka);
  • asymetrii brwi;
  • opadających kącików ust;
  • rozstępów;
  • utraty jędrności skóry na różnych obszarach ciała.

Nici liftingujące są wchłanialne przez organizm w ciągu kilku miesięcy lub lat, w zależności od rodzaju użytych nici. Efekty zabiegu utrzymują się zazwyczaj od 1 do 2 lat, a po tym czasie można rozważyć ponowną procedurę. Przed rozpoczęciem zabiegu specjalista przeprowadzi konsultacje, aby omówić oczekiwania, ocenić stan skóry i dostosować odpowiedni plan działania. Zapoznaj się także z ofertą powiększania ust!

Zapraszamy do kontaktu

Zapisz się na wizytę